Kubilo priežiūra

Naudojamą kubilą patariama impregnuoti nors kartą per metus - taip prailginsite naudojimo laiką. Ruošiantis maudytis vandens kubile turi būti apie 15 cm. iki viršaus, priklausomai nuo besimaudančiu žmonių kiekio. Pradedant kaitinti vandenį reikia, kad krosnelė būtų apsemta 5 -10 cm nuo kamino pradžios. Krosnelę galima kūrenti malkomis arba briketais, vanduo iki 40oC įšyla per 2 - 4 val., priklausomai nuo kūrenamų medžiagų ir oro temperatūros.

Prieš lipant į kubilą rekomenduojama nusiprausti po dušu, tokiu atveju vanduo ilgiau išliks švaresnis ir patrauklesnis. Po maudynių kubilą ir jo vandenį reikia išvalyti. Nesant poreikio vandenį keisti, užtenka griebtuve iš jo pašalinti likusius nešvarumus. Keičiant vandenį galima išleisti jį per ventilį, esantį kubilo dugne, arba vandenį išsiurbti, naudojant siurblį. Kubilo valymui galima naudoti baseino priežiūros priemones.

Šiltuoju metų laiku kubilą rekomenduojama laikyti pilną, kad mediena neperdžiūtų ir netaptų nesandari. Vandenį reikėtų išleisti tik jį keičiant ar kubilą valant. Šaltuoju metų laiku kubilą reikėtų laikyti tuščią, nes ledas gali jį sugadinti, o drėgmės žiemą ore užtenka – mediena neišdžius. Jei vis dėlto ji šiek tiek perdžiūtų, tereikia prieš pripilant vandens truputį paveržti lankus. Nenaudojamą kubilą, kuris stovi lauke, rekomenduojama laikyti uždengtą.

 

Kubilų galerija

Kubilo priežiūra

Šiltuoju metų laiku kubilą rekomenduojama laikyti pilną, kad mediena neperdžiūtų ir netaptų nesandari. Vandenį reikėtų išleisti tik jį keičiant ar kubilą valant. Šaltuoju metų laiku kubilą reikėtų laikyti tuščią, nes ledas gali jį sugadinti, o drėgmės žiemą ore užtenka – mediena neišdžius.
Skaityti plačiau >>>